Iskra мултифункционален готвач HM-10

Цена
3.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
HM-10
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Iskra HM-10 повеќенаменски готвач

 • Моќност: 1000-1200W
 • напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
 • капацитет: 6L
 • тајмер
 • внатрешноста e од нелеплив материјал
 • Рачка изработена од бакелит
 • Заштеда на енергија
 • Заштита од прегревање
 • Димензии на пакувањето (v mm): 305 (D) x 305 (W) x 368 (V)
 • Нето тежина: 4,25 кг
 • Бруто тежина: 5,25 кг
 • 24 месеци гаранција
Напиши мислење

Видени производи