ISKRA Мултифункционален пекач HP-MT01

Цена
4.799ден. 3.999ден.

Заштеда 800ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Iskra HP-MT01
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Iskra Мултифункционален пекач HP-MT01 е исклучително корисна алатка која сигурно ќе најде место во секоја кујна. Тој нуди 8 различни начини за подготовка на храна, сите во еден уред. 

Пекачот овозможува затоплување, вриење, парно готвење, бавно готвење, печење, печење на печење, печење и пржење. Сето ова го обезбедува моќен грејач од 1400 W, кој може да се контролира со копче за повеќе функции и да ја прилагоди температурата. Исто така може да се пофали со индикатор за греење, 5-литарски контејнер, практични рачки за носење и додатоци направени од кошница за пржење со рачка и решетка за пареа.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz;
  • моќност на котелот: 1400 W;
  • волумен: 5 L;
  • индикатор за статус на греење: да;
  • рачки за носење: да;
  • тежина: 4,25 кг.
Напиши мислење

Видени производи