КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 2.55kW;
 • дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm;
 • отстранливa емајлиранa плотна со рачки;
 • пренослива и лесна;
 • регулатор на притисокот за плин;
 • за надворешна употреба;
 • поврзување за гас: 8 mm;
 • притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37;
 • димензии на пакување (во мм): 459 (H) x 463 (Ш) x 141 (Д);
 • тежина: 6,11 кг;
 • бруто тежина: 6,75 кг.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

ISKRA Плинска скара GR-810

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.399ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
118
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи