ISKRA Плинско решо OR-201

  • ISKRA Плинско решо OR-201
Цена
1.790ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
194
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • вкупна топлинска снага: 3,5 kW;
  • топлинска снага: 1,40kW / 2,10kW;
  • големина на млазници: Ø 0,60 мм / дијаметар 0,65 mm;
  • големина на пламеник: дијаметар 65 mm / 75 mm;
  • приклучок за плин: Ø 8 mm;
  • притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37;
  • капак за заштита од ветер и прашина.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

Видени производи