КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • вкупна топлинска снага: 4.45 kW;
 • топлинска снага: 0.95 kW / 1,40kW / 2,10kW;
 • големина на млазници: Ø 0,50 мм / дијаметар 0,60 mm / дијаметар 0,65 mm;
 • големина на пламеник: дијаметар Ø50 mm / Ø65 mm / Ø75 mm;
 • приклучок за гас: Ø8 mm;
 • притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37;
 • капак за заштита од ветер и прашина;
 • димензии на пакување (во мм): 370 (H) x 620 (Ш) x 85 (D);
 • тежина: 3,68 кг;
 • бруто тежина: 4,18 кг.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

ISKRA Плинско решо OR-301

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
117
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи