6 шрафцигера со магнетна глава.

Х. (+) крст
• 1x100mm / 1x125mm / 2x150mm

SL (-) Слот
• 3x75mm / 4x100mm / 5x150mm

• Хром-ванадиум челик.
• Пакување: блистер.

Напиши мислење

ISKRA Сет штрафцигери ERO HTS-6

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
499ден. 399ден.

Заштеда 100ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
ero6
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи