Разладете се и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен дизајн кој добро се вклопува во секој амбиент.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * 43 cm дијаметар на корпата;
  * 3 перки од 40 cm;
  * 40 W моќен мотор;
  * напон 230-240 V ~ 50/60 HZ;
  * 3 брзини, со индивидуални копчиња;
  * подесувачка висина од 105 до 125 cm;
  * 1,6 m долг кабел.


Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

ISKRA Стоечки вентилатор SF-001B

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.490ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
SF-001B
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи