• ISKRA Транспортна количка PH-003

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • 580 x 300 x 120 mm (LxWxH);
  • MDF плочи со дебелина од 18,6 мм;
  • тркала: Ø 73 mm вртливата 360 ° ПП тркалца;
  • 200 кг (максимум);
  • тежина на апаратот: 2,5 кг;
  • бруто тежина: 2,6 кг.
Напиши мислење

ISKRA Транспортна количка PH-003

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.450ден. 999ден.

Заштеда 451ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
156
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи