КАРАКТЕРИСТИКИ: 

  • модел: GX-JS004A;
  • моќност: 600 W;
  • 3000 rpm во празен од;
  • 3 подесувања за брзина;
  • подесувачки агол на сечење до 45 степени;
  • должина на кабелот: 1,8 m;
  • тежина: 2 kg.

Гаранција: 1 година.


8 шрафцигера со магнетна главата

Х. (+) крст
• 1x75mm / 1x100mm / 2x150mm

SL (-) Слот
• 3x75mm / 5x75mm / 6x150mm

• Хром-ванадиум челик.
• Пакување: блистер.

Напиши мислење

ISKRA Убодна пила 600W, GX-JS004A + ERO08 сет штрафцигери

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.199ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
144
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи