Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 500 W мотор. Одлична за работење на тешко дофатни места и прецизно дупчење во пластика, метал, дрво, плочки и бетон.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • напон: 220-240V~50Hz;
 • јачина: 500W (max);
 • брзина на вртежи: 0-3000 okr/min;
 • глава: Ø 1,5-13 mm;
 • променлива брзина;
 • два смера на вртење;
 • рачка;
 • мерач на длабочина;
 • должина на кабел: 1,8m;
 • димензии на пакување (В mm): 290 (Д) x 70 (Ш) x 255 (В);
 • нето тежина: 2,03 kg.
Напиши мислење

ISKRA Ударна дупчалка 500W, GX-EI0040-2

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.799ден. 1.699ден.

Заштеда 100ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
177
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи