ISKRA YL-B07FT-11 уљен радијатор

  • ISKRA YL-B07FT-11 уљен радијатор
Цена
4.450ден. 3.799ден.

Заштеда 651ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
YL-B07FT-11
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • 3 топлински поставки 800W / 1200W / 2500W + вентилатор 400W
  • 11 ребра за греење
  • 24ч тајмер
  • Гаранција: 2 години
Напиши мислење

Видени производи