Iskra YL-B28-11 уљен радијатор

  • Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
ВАЖИ УШТЕ: 0 0 0 0
Цена
4.690ден. 3.999ден.

Заштеда 691ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
YL-B28-11
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

• 3 подесувања на топлина 800W / 1200W / 2500W
• Поставување на термостат
• Тројна заштита од прегревање
• Светлосни прекинувачи со индикатор
• Тестиран под притисок
• Нежните тркала за подобра мобилност
• Помошна рачка
• складирање за кабелот за напојување
• 11 забиени ребра
• Димензии на пакувањето (во милиметри): 510 (D) x 160 (W) x 655 (V)
• Нето тежина: 4 кг
• Бруто тежина: 5 кг

Напиши мислење

Видени производи