KITO Одвртувачи за часовници, сет 15пар, CrMoV

  • KITO Одвртувачи за часовници, сет 15пар, CrMoV
Цена
899ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
4800802
Производители
KITO

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Главни технички параметри:

  • (-) 1,4-1,8-2,4 PH 00-0-1 HEX 1,5-2,0-2,5 T 5-6-7-8-9-10,
  • материјал: CrMoV.
Напиши мислење

Видени производи