KRUPS Oblo Nescafé Dolce Gusto Кафемат KP 1101

Цена
6.690ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9138418
Производители
KRUPS

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

 • Обло бели.
 • Единствен систем за подготовка на пијалаци: еспресо, долго кафе, макијатo.
 • Едноставна и јасна употреба на капсулите NESCAFÉ Sweet Taste со различни вкусови.
 • Рачка за тркалце: топол или ладен пијалок и количина на пијалок.
 • Копче за вклучување / исклучување.
 • Автоматско исклучување после 5 минути не работење.
 • Магнетен држач за капсули.
 • Извонредно атрактивен, иновативен и компактен дизајн.
 • Притисок: 15 бари.
 • Отстранлив, транспарентен резервоар за вода 0.8 л.
 • Држач за шишиња, 3 нивоа во зависност од ширината на чашата.
 • Моќност: 1.500 W.

Гаранција: 2 години.

Напиши мислење

Видени производи