• LAFE Дигитална кујнска вага WKS-002.0

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • капацитет: 5кг;
  • дигитален дисплеј;
  • работи на батерија: CR2032.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

LAFE Дигитална кујнска вага WKS-002.0

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
849ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9152706
Производители
Lafe

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи