Бокал за греење вода. Идеален за брза подготовка на чај, филтер кафе и многу повеќе! Бокалот има стаклено тело и модерен дизајн, со кој би се вклопил во секој ентериер. Има сино декоративно светло и е изработен од високо квалитетни материјали.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • вртлива база за 360 C;
 • филтер со цедалка кој се отстранува;
 • внатрешно осветлување ( индикатор и декоративно );
 • копче за отварање на капакот;
 • копче за вклучување / исклучување;
 • избор за температура со индикатори и управување: - +;
 • материјали: стакло, инокс, пластика;
 • автоматско исклучување за заштита против прегревање;
 • јачина: 2200 w;
 • капацитет: 1.8 lit.;
 • место за складирање на кабелот.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

LAFE Електричен бокал CEG-005 45187

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
THMR-Cd-9151982
Производители
Lafe

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи