Смути / блендер, идеален за подготовка здрави напитоци, брзо и лесно.
Направете го вашето омилено смути и понесете го со себе. Двата сада овозможуваат да имате сокче, смути, и многу повеќе, секаде.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност на моторот (max): 200 W;
 • AC мотор за сигурно работење;
 • тивка работа;
 • челик;
 • лесно чистење;
 • ефикасно четиристрано сечило;
 • 2 сада за носење;
 • копче - on / off со заштитник;
 • едноставно отстранување на сечилото за безбедност и лесно чистење;
 • волумен на садовите: 0,6 l;
 • 2 капаци за затварање со отвор за пиење;
 • вакумски ногарки за стабилност;
 • сигурносен прекинувач за безбедност;
 • боја: зелена и бела, со розев и зелен сад.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

LAFE Смути блендер BBP-001 45326

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.749ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
THMR-Cd-9151975
Производители
Lafe

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи