КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • голем тостер, со грилл плочи и нелеплива површина;
 • иноксен горен дел кој не се загрева;
 • рачка од не'рѓосувачки челик;
 • термостат со кружно регулирање
 • 2 индикатора за печење и вклучен;
 • сад за собирање масти;
 • загревање на двете плочи;
 • степенесто отварање за поголеми парчиња храна;
 • моќност: 1500 w.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

LAFE Тостер грил GKH-001 45801

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.299ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
THMR-Cd-9152711
Производители
Lafe

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи