LAICA Бокал за филтрирање вода J31 Stream 3000 бел

Цена
1.099ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
J31
Производители
LAICA

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Едноставен и сигурен уред за секојдневна употреба. Произведува чиста и мека вода погодна за правење кафе или чај, која ги штити електричните апарати ( кафемат, бокал ) од таложење на каменец. Почитувајте ги правилата од деклакацијата на електричната опрема.

  • Вкупен капацитет: 2,3 литри.
  • Филтрирана вода: 1,2 литри.
  • Механичко бирање на датум: ве потсетува на датумот на внесување на филтерот.
  • Отвор на капакот: со ергономска рачка и капак со отвор за брзо полнење.
  • Италијански дизајн.
  • Тенок облик, погоден за чување на врата од фрижидер.
  • Може да се исчисти во машина за миење садови, бокалот без филтерот.
Напиши мислење

Видени производи