LCD Wireless FM трансмитер за автомобил

Цена
990ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
АС25044

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Карактеристики:

1. ФМ трансмитер.

2. Дигитален дисплеј.

3. Поддржува УСБ и Микро картичка

4. УСБ излез за полнење на уред со напојување 5V/ 1A.

6. Автоматска функција за исклучување

7. bluetooth прием на повици

8. bluetooth стерео музички плеер


За поврзување со вашиот уред:

(1)Вклучете го уредот

(2)Побарајте ја конекцијата на вашиот паметен уред со назив"X5"

(3)Внесете лозинка “0000”

(4)Уредот има мемориска функција. По првото вклучување тој автоматски ќе се поврзува со вашиот уред при секое наредно вклучување.

Напиши мислење

Видени производи