• LEOV Бојлер 10л ниско монтажен

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • модел: AD 50 V;
  • волумен: 10L;
  • казан: челичен лим;
  • монтажа: ниско;
  • греач: 1,5 kw;
  • тежина: 7kg;
  • димензии: 410 х 290 х 255.
Напиши мислење

LEOV Бојлер 10л ниско монтажен

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.950ден. 2.599ден.

Заштеда 351ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
eov 10ln
Производители
Leov

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи