Магнетен појас за грб и рамења no.2083

  • Магнетен појас за грб и рамења no.2083
Цена
1.150ден. 799ден.

Заштеда 351ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
RUN0240
Производители
Runners

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Овој магнетен појас за грб ви дава огромна удобност при повреда бидејќи го има магнетот кој не ви дозволува болката да се шири и истата ја намалува ако постојано го носите. Го исправува грбот и ја одржува правата линија на истиот благодарение на магнетот кој го има внатре. Ви ги исправува рамењата за да се чувствувате прекрасно. Не се гледа преку облеката и може секојдневно да го носите дури и додека сте на работа во канцеларија.

Напиши мислење

Видени производи