Цена
850ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
BSM253
Производители
BabyOno

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Димензија: 75 / 100 см.

Состав: памук / микрофибер.

Напиши мислење

Видени производи