Сега патувањето може да биде и со уживајте благодарение на музичките перници со MP3 приклучок

Навидум иста перничка како и сите останати патни перници, но со овие пернички вие истовремено ќе можете да го масирате вратот и да слушате музика од вашиот мобилен телефон MP3 Приклучок

Карактеристики:

  • Вградени 2 звучници
  • MP3 приклучок за слушање музика
  • 100% полиестер
  • Со копче за вклучување и исклучување
  • Одлична за патување
  • Копче за закопчување околу вратот
  • Користи 2хААА  батерии (не се вклучени)Напиши мислење

Масажер - музичка перница за патување

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.490ден. 890ден.

Заштеда 600ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AS32357

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи