КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 700w;
  * нелепливи плочи лесни за чистење;
  * капацитет: 7 крофни;
  * рачкa отпорнa на топлина;
  * автоматски термостат;
  * можност за поставување во вертикална положба.

Напиши мислење

MAX Апарат за крофни AK 850

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.199ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT18623
Производители
Max

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи