КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 1000W;
  * прилагодлива контрола на температурата:
  * нелеплива плоча лесна за чистење;
  * керамичка навалака;
  * светилка за вклучено и спремно за работа;
  * куќиште отпорно на топлина;
  * дијаметар на плочата: 30см;
  * додатоци: Т-вилушка и дрвена шпатула.

Напиши мислење

MAX Апарат за палачинки CP 01 C

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.949ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT10854
Производители
Max

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи