КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Моќност: 1000W
  • Дијаметар: 30cm
  • Нелеплива подлога за лесно чистење
  • Куќиште отпорном на топлина
  • Индикаторска сијаличка
  • Променлив термостат
  • Не лизгачки ногарки
  • Додатоци: т-вилушка и дрвена шпатула
Напиши мислење

MAX Апарат за палачинки CP211

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.349ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT22233
Производители
Max

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи