КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 800W;
  * капациет на вода: максимум 270ml;
  * копче за вклучување / исклучување;
  * скриен грејач;
  * лесен за употреба;
  * ергономска рачка на склопување;
  * база со кабел.

Напиши мислење

MAX Апарат за варење турско кафе NE 200

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.499ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT11839
Производители
Max

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи