КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 300W;
  • сад: 1 литар;
  • капацитет за сецкање: 300 грама;
  • 2 брзини;
  • дно кое не се лизга;
  • ножеви од високо квалитетен не'рѓосувачки челик за поголема издржливост;
  • безбедносен систем кој спречува пристап до ножевите при работа.
Напиши мислење

MAX Блендер сецко KL 210

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.199ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT6754
Производители
Max

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи