MAX Миксер RM 3511

Цена
1.090ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT20298
Производители
Max

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 300W;
  • брзини: 5;
  • турбо функција;
  • два пара маталки;
  • копче за вадење на маталките.
Напиши мислење

Видени производи