MAX Миксер со постоље MS 3566

Цена
1.440ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT20296
Производители
Max

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 300W;
  • брзини: 5;
  • капацитет на садот: 2,5lit,;
  • турбо функција;
  • два пара маталки;
  • копче за вадење на маталките;
  • копче за безбедно одстранување на миксерот.
Напиши мислење

Видени производи