MAX Мини шпорет MO 3443

Цена
5.490ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT20118
Производители
Max

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * капацитет: 45L;
  * вкупна моќност: 3200W;
  * моќност на рерната: 1600W;
  * двојно застаклена врата на рерната;
  * моќност на рингли: 1000W/600W;
  * диимензии на рингли: 185mm/155mm;
  * температура: 100-230C;
  * иноксни копчиња: 4;
  * можност да работат ригнлите и рерната заедно;
  * тава;
  * хромирана решетка;
  * хромирана рачка;
  * боја: црна.

Напиши мислење

Видени производи