MAX Пегла на пареа AT 8032

Цена
1.149ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT14920
Производители
Max

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 2200w;
 • керамичка плоча;
 • систем против создавање на каменец;
 • систем против капење;
 • самочистење;
 • вертикално испуштање на пареа;
 • пеглање со или без пареа;
 • зафатнина на резервоар: 230мл;
 • кабел со должина од 1,5м.
Напиши мислење

Видени производи