Сет: MaxPuls Ударна бормашина MP-ID004 + рачен алат

Цена
2.999ден. 2.390ден.

Заштеда 609ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8259
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Напон: 230V~50Hz

Моќност: 500W

Вртежи: 0-3000/min

Футер: 13mm

+ додатоци

Гаранција: 6 месеци

Напиши мислење

Видени производи