КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • моќност: 1750W;
  • автоматски термостат;
  • светилка за вклучено и спремно за работа;
  • рачки отпорни на топлина;
  • нелепливи грил плочи за лесно чистење;
  • кабел лесен за складирање;
  • сад за собирање на маснотии.
Напиши мислење

MAX Тостер сендвич HG 306

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.199ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
AT10856
Производители
Max

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи