MaxPuls Аголна брусилка MP-AG006

  • MaxPuls Аголна брусилка MP-AG006
Цена
1.199ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
5981
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Аголна брусилка MP-AG006 +

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 500W
  • Вртежи: 11.000/min
  • Големина на диск: 115mm
  • Навој: M14
  • Гаранција: 6 месециНапиши мислење

Видени производи