МaxPuls Батериска бормашина MP-CD07

  • МaxPuls Батериска бормашина MP-CD07
Цена
2.250ден. 1.699ден.

Заштеда 551ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8343
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Батериска бормашина MP-CD07

  • Литиумска Батерија: 12.8V
  • Вртежи: 0-650/min
  • 800mAh
  • Време на полнење: 3-5часa
  • Безклучен футер: 1-10mm
  • Вртежен момент: 19+1
  • Гаранција: 6 месеци

Напиши мислење

Видени производи