MaxPuls Батериска штрафилица MP-CDL012

  • MaxPuls Батериска штрафилица MP-CDL012
Цена
2.499ден. 1.999ден.

Заштеда 500ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8651
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Батериска штрафилица MP-CDL012 

Батерија: 10.8V/1300mAh Li-Ion

Вртежи: 0-550/min

Вртежен момент: 18+1

Време на полнење: 3-5часa

Напиши мислење

Видени производи