• MAXPULS Електрична косилка за трева MP-LM019, 1000W

MaxPuls електричните косилки, се наменети за оддржување тревници со мала површина ( од 300 до 800 m2 ). Погодни се за користење во урбана средина. Тивки, компактни и лесни за складирање, изработени од квалитетен и долготраен материјал.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V~50Hz;

  • моќност: 1000W;

  • вртежи: 3.450/min

  • дијаметар на косење: 320mm;

  • висина на сечило: 25/40/55mm;

  • капацитет на корпа: 35l;
  • индукциски мотор.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

MAXPULS Електрична косилка за трева MP-LM019, 1000W

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.499ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6069
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Also Bought Products

Видени производи