• MAXPULS Електрична пила MP-ECS16+Бесплатна испорака

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V~50Hz;
  • мoќност: 1800W;
  • вртежи: 7.000/min;
  • брзина на ланец: 12m/s;
  • должина на мач: 400mm;
  • резервоар: 220ml;
  • брзина на стопирање: 0.12s.
Напиши мислење

MAXPULS Електрична пила MP-ECS16+Бесплатна испорака

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.840ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6590
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи