• MAXPULS Хилта 850W MP-HD005 + Подарок Fumax заштитни очила

MAX PULS MP-HD005


Карактеристики:

 • Електричен ударен чекан,
 • Моќност 850W,
 • Вртежи: 800/мин.
 • Вртежи без удар: 3.150/мин,
 • Футер: SDS+,
 • Дупчење во челик 13мм,
 • Дупчење во дрво 40мм,
 • Дупчење во камен 26мм,
 • Тежина 4.7 кг
Напиши мислење

MAXPULS Хилта 850W MP-HD005 + Подарок Fumax заштитни очила

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.890ден. 3.299ден.

Заштеда 591ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
5908-5701
Производители
MAXPULS

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи