MaxPuls Машина за перење под висок притисок MP-HPW14 1400W 8MPa

 • MaxPuls Машина за перење под висок притисок MP-HPW14 1400W 8MPa
Цена
4.490ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
9161
Производители
MAXPULS

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Напон: 220-240V≈50/60Hz
 • Моќност: 1400W
 • Работен притисок: 8MPa( 80 bar)
 • Дозволен притисок: 11MPa(110 bar)
 • Работен проток: 5.5 l/min
 • Максимален проток: 6.5 l/min
 • Макс. дозволен притисок на вода:
 • 1.2MPa(12 bar)
 • Макс. Температура на вода: 50ºC
Напиши мислење

Видени производи