MaxPuls правосмукалка на пепел MP-AVC002

  • MaxPuls правосмукалка на пепел MP-AVC002
Цена
2.690ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6498
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ на Правосмукалка за пепел MP-AVC002

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 1000W
  • Капацитет на собирање: 18l
  • Проток на вакум: 18KPA
  • Должина на кабел: 3m
Напиши мислење

Видени производи