• MAXPULS PREMIUM Батериска бормашина MP-CDL020, 10.8V

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • батерија: 10.8V/1300mAh Li-lon;
  • вртежи:

           1° 0-350/min,

           2° 0-1250/min;

  • вртежен момент: 22+1;
  • време на полнењр: 1 час;
  • безклучен футер: 0.8-10mm.
Напиши мислење

MAXPULS PREMIUM Батериска бормашина MP-CDL020, 10.8V

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.930ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6969
Производители
MAXPULSPREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи