• MAXPULS PREMIUM Осцилатор MP-MFT03

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 280W
  • Вртежи: 11.000-20.000/min
  • Додатоци: 5
  • LED
  • Регулатор на брзина
Напиши мислење

MAXPULS PREMIUM Осцилатор MP-MFT03

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.890ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6703
Производители
MAXPULSPREMIUM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи