MAXPULS PREMIUM ударна бормашина MP-ID021 910W

 • MAXPULS PREMIUM ударна бормашина MP-ID021 910W
Цена
2.450ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6262
Производители
MAXPULSPREMIUM

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Напон: 230V~50Hz
 • Moќност: 910W
 • Вртежи: 0-2800/min
 • Дупчење во:
 • метал: 13mm
 • дрво: 25mm
 • бетон: 13mm
 • Футер: 13mm
Напиши мислење

Видени производи