• MaxPuls Ротирачка четка за перење под притисок

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Ротирачка четка за перење под притисок
Напиши мислење

MaxPuls Ротирачка четка за перење под притисок

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
780ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
7495
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи