MaxPuls Сет електричарски штрафцигери 7п. + TonsForm оголувач на жици

  • MaxPuls Сет електричарски штрафцигери 7п. + TonsForm оголувач на жици
Цена
920ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
8870-4229
Производители
TONS-FORM

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Сетот содржи

  • 1х фазомер
  • 3х штрафцигери +
  • 3х штрафцигери -
  • Кутија за чување

+ TONS-FORM Оголувач на жица, 160mm, 6''.

Напиши мислење

Видени производи