• MAXPULS Тример за трева MP-GT28 500W

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Напон: 230V~50Hz

  • Моќност: 500W

  • Дијаметар на сечење:  300mm

  • Вртежи:  10.000/min

  • Тежина: 2.6Kg.

  • Подесување на должина на рачка
Напиши мислење

MAXPULS Тример за трева MP-GT28 500W

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.599ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
6807
Производители
MAXPULS

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи