• MBS Smederevo Мини шпорет W

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • димензии на шпоретот: 315 х 570 х 350 mm ;
  • димензии на рерната: 205 х 367 х 325 mm;
  • тежина: 20,7 kg;
  • јачина: 3,6 Kw;
  • ефикасност: 90%;
  • дупло стакло;
  • грејни плочи а145 (1000w) и a180 (1500w);
  • греачи во рерната горен инфра 550w и долен 550w.
Напиши мислење

MBS Smederevo Мини шпорет W

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
6.499ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
МВС мини
Производители
MBS Smederevo

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи